Přednášející

Kamil Ševeček

Lektor, konzultant

Dlouholetý programátor, geek a příznivce Javy, Kotlinu a Spring Frameworku. Pracuje jako Java vývojář v Pure Storage a ve volném čase vede kurzy pro neziskovku Czechitas.

Certifikace: Oracle Certified Professional Java SE 7 Programmer (OCPJP), Sun Certified Developer for Java Web Services (SCDJWS), Sun Certified Business Component Developer (SCBCD), SpringSource Certified Spring Enterprise Integration Specialist

Martin Krček

AI Strategy & Implementation

V současné době pracuje ve společnosti Vodafone, kde implementuje nástroje umělé inteligence. Vedl týmy AI ve společnostech AT&T a IBM a organizoval globální Voice Hackathon. Pracoval na implementaci hlasových asistentů a chatbotů pro renomované organizace, jako jsou Electrolux, ComApp a Český rozhlas, a poskytoval workshopy pro O2, Google či DHL. O umělé inteligenci a marketingu přednášel ve Velké Británii, Španělsku, Izraeli, Německu a Polsku. Je certifikovaným Google Developer Expert.

Certifikace: Google Developer Expert

Ivan Macalak

Lektor

Pracuje s technologiemi Java od roku 2002. V poslední době se věnuje především architektuře softwarových systémů se zaměřením na cloudová řešení. Má dlouholeté domácí i mezinárodní zkušenosti zkušenosti jako lektor a mentor v oblasti technologií Java, doménové analýzy a softwarové architektury.

Certifikace: Siemens Software Architect Certificate Oracle Certified Professional, Java SE 6 Programmer SpringSource Certified Spring Professional ISEB Foundation Certificate in Software Testing

Jan Novotný

Programátor

Vývojem v Javě se živí už více jak 10 let. Ve společnosti FG Forrest se stará o vývoj webových aplikací. Je spoluorganizátorem ne-konference jOpenSpace, natáčí videocast Kafemlejnek.TV a píše i blog.

Petr Adámek

Vývojář

Vývoji aplikací v Javě se věnuje již 20 let. Jeho doménou jsou zejména podnikové informační systémy a návrh aplikací. V současné době pracuje jako nezávislý konzultant. Od roku 2004 také jako externí vyučující přednáší kurzy pokročilého vývoje v jazyce Java na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Tomáš Řehák

Director of research and development

Moje práce v ATLASu prošla vývojem od nonstop programování a návrhu architektury backendu, neustálého iterování a refaktorování, nastavení a navržení CI pipelines až po současný stav, kdy se věnuji prakticky jen návrhu architektury, code reviews, sem tam něco naprogramuji.